Producent mebli standardowych i na wymiar

Akcesoria

Oferujemy kompleksowe wyposażenie kuchni w innowacyjne akcesoria meblowe, umożliwiając optymalne zagospodarowanie trudnodostępnych przestrzeni, unowocześniając w ten sposób meble kuchenne.Oferowane wyposażenie mebli kuchennych wykonane jest z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu idealnie komponuje się z każdym wnętrzem, tworząc ekskluzywne aranżacje. Firma Peka jest jednym z pionierów w dziedzinie wyposażenia do szafek wysokich i narożnikowych, a także oferuje nowoczesne pojemniki na odpady.

Wyciągi cargo

Wyciąg podblatowy z hamulcem

Wyciągi cargo Wyciągi cargo Wyciągi cargo Wyciągi cargo

 

Wyciągi cargo (wysokie)

Systemy szafek wysokich przeznaczonych na suchy magazyn

  • prowadnice z pełnym lub niepełnym wysuwem,
  • max. obciążenie od 70 do 150 kg,
  • ramy z szerokim zakresem regulacji,
  • różnorodne kosze przeznaczone do przechowywania różnego rodzaju produktów,
  • hamulce pneumatyczne.
Cargo wysokie Cargo wysokie Cargo wysokie

 

Szafki wysokie TANDEM
TANDEM TANDEM TANDEM

 

Kosze na prowadnicach

Kosze wewnętrzne i zewnętrzne wysuwane na prowadnicach Blum z systemem cichego zamykania . Występują w wersji drucianej i Arena Plus z białym lub szarym dnem, z powłoką antypoślizgową.

Kosz Kosz Kosz Kosz

 

Systemy narożnikowe

Systemy wysuwne i obrotowe pozwalające na optymalne wykorzystanie trudnodostępnej przestrzeni w szafkach narożnych. Pozwalają na niemal nieograniczony dostęp do przechowywanych w nich produktów i naczyń. Poza funkcjonalnością rozwiązania te cechują się najwyższą jakością materiałów i technologii oraz estetyką wykończenia.

Magic Corner – mechanizm do szafek narożnikowych z kompletem czterech koszy. Wyciągnięcie koszy przednich i przesunięcie tylnych odbywa się jednym płynnym ruchem. System wyposażony jest w hamulec pneumatyczny. Przy wyciąganiu i odchylaniu przednich koszy, tylne przesuwają się na ich miejsce. Dostępne są komplety z koszami drucianymi i z koszami Arena.

Magic Corner Magic Corner Magic Corner Magic Corner

Półki Le Mans – nowoczesne i estetyczne rozwiązanie przeznaczone do szafek narożnych. Półki Le Mans sprawiają, że trudnodostępna przestrzeń narożnikowa może być w pełni wykorzystana i funkcjonalna. Po otwarciu frontu każdą z półek możemy płynnym ruchem wysunąć z szafki.

Le Mans Le Mans Le Mans

Obrotnice

Obrotnica Obrotnica Obrotnica

 

Sortowniki odpadów

Selektory i kosze na śmieci – stanowią obecnie podstawę wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Sortowniki pozwalają szybko i łatwo oddzielić odpady organiczne, papier, plastik oraz szkło. Nowoczesne mechanizmy wysuwania lub wyjmowania pojemników ułatwiają codzienne użytkowanie i porządkowanie, a bogata oferta rozmiarów i konfiguracji, pozwala dobrać sortowniki do każdej kuchennej zabudowy.

Segregator na śmieci Segregator na śmieci  Segregator na śmieci
Segregator na śmieci Segregator na śmieci Segregator na śmieci

 

Wkłady do szuflad
Wkład na sztućce Wkład na sztućce Wkład na talerze